top of page
רקע של מסף הבית (מפעל)

פרוייקטים

01

פולי פח

יבוא של מכונות פס ייצור של עיבוד פח מאנגליה לישראל וייצרת מעכת בקרה מתקדמת.

 הפס הייצור היה פס ישן שדרש חידוש והתאמה לצרכים של המפעל,  הכוללים התאמה של הכלים מכנים למערכות הבקרה המתקדמות שלנו - הוחלפו מנועים, בנינו מערכות בקרה והתאמנו אותם למכונה, בנוסף הותקנו חיישני

מדדים רבים שמאפשרים שליטה ברמה גבוהה

וכל זה תוך שמירה על הסטטיות ורמת גימור סופית.

המעכת שבנינו לפס היצור השלם נשלטת ע"י מסך מגע יחיד, כלומר ע"מ לשלוט עליה בפועל דרוש אדם אחד בלבד

02

מצות אם החיטה קריית גת

הקמת פס הייצור לאפיית מצות חדש לגמרי.  פס הייצור כולל מערך שקילה של החומרים הנדרשים להכנת המצות, מערך רידוד שמבד את הבצק, מערך אפייה ומערך אריזה

בנינו מערכת בקרה מתקדמת לפס הייצור הכוללת חשני אינקציה רבים מסוגים שונים, מנועים לכל המכונות והמיקסרים, בקרים המאפשרים אוטומציה מלאה תוך כדי התאמה לתאום מוחלט בין מערך למערך עם דגש על שילטה מלאה שדורשת כח אדם קטן.

העבודה נעשתה בצמוד לרבנים ואנשי דת וכך הותאמה לצורכי ההלכה ע"מ ליצור מערכת שייצור מצות כשרות למהדרין.

מערכת דומה נבתה על ידנו לכמה מפעלים נוספים בישראל ובעולם בינהם מצות יהודה, אם החיטה ירושלים, מצות אביב, מצות כרמל, ומפעלי מצות בארה"ב.

03

מחצבות הר טוב

מערכת בקרה מתקדמת למערך פסי ייצור של איבוד, גריסא ומיון חומרים. במפעל הייתה קיימת מערכת ישנה ומסורבלת אשר שירתה את המפעל שנים והייתה דורשת כח אדם רב. מערכת זו הוחלפה במערכת שבנינו, מערכת בקרה מודרנית ומתקדמת שמאפשרת ניתור תקלות ע"י חיישנים שונים, תפעול ושליטה מלאה על כל מערך הייצור הכולל מערכת גריסת פסולת בנייה, מגרסות סלעים,  מיון פסולת וחמרים ע"י תכניקות מכניות וחיישני אינדיקציה המאפשרים מיון מוחלט. 

בנוסף בניית מערכות בקרה לשקילה חומרים, עיבודם לתערובות שנות לפי צורך המפעיל וטעינתם למשאיות בטון -  מערכות כאלה ייצרנו לרבים ממפעלי הבטון בישראל.

04

תחנת קמח אם החיטה

תחנת קמח אם החיטה היא מהבודדות בגודלה בישראל, חברתנו ליוותה את הפרוייקט מתחילת הקמת התחנה ועד להשלמתו

התחלנו בליווי ויעוץ אינטגרטיבי ויבוא המכונות וציוד מכני ענק מגרמניה. תחנת הקמח מחולקת לכמה מתחמים נפרדים הצריכים לפעול יחדיו תוך שינוע חומרים בין מתחם למתחם.

 בעקבות הצרכים הללו הבנייה דרשה תכנון מסיבי מקדים,

 יחד עם כל אנשי המקצוע המעורבים בפרוייט, ישראלים וגרמנים, הובלנו את תכנונו והקמתו של כל מערך החשמל פיקוד ובקרה. נבנו מערכות בקרת מבנים, מערכת שינוע חומרים בין המתחמים, מערכת כח מתקדמת, מערכות ניתור תקלות, מערכות אוטומציה למערך טחינת החיטה, מערך טעינת קמח למשאיות הכוללת מערכת דגימות מתקדמת.

בכל הפרוייקט הותקנו חיישנים אינדקטיבים רבים,מנועים ובקרים רבים,

כל המערכות הללו נשלטות מחדר בקרה יעודי עליו שולט אדם אחד בלבד. בניית כל המערכות נעשתה תוך שמירה על רמת דיגום וגימור מאוד גבוהה.  פרוייקט זה ייחודי מסוגו בישראל ובעולם

05

מקווה חסדי טהרה חיפה

מקווה חסדי טהרה מהיוקרתיים בעולם, במקווה יצרנו מספר מערכות הכוללים תשתית רחבה פיקוד ובקרה. בינהם מערכות בקרת שאיבת וסינון מים, מערכות חימום מים, מערכת בקרת מבנה,  מערכת אינטרקטיבית הכוללת מסכי מגע שנמצאים בכל חדר במקווה ומאפשרים מתן שרות ללקחות המקווה, מסכים אלו מתקשרים עם מסך מגע גדול שדרכו נשלט כל המקווה כולל כל המערכות, המערכות עובדות ע"י תוכנה יחודיית שנכתבה במיוחד על ידיינו והותאמה לצרכים של המקווה, בתוכנה שעוני שבת מתקדמים ושלל פונקציות שמאפשרות את תפעולו השוטף של המקווה

בנוסף הותקנה מערכת לדים אינדוקטיבית החיצונית לכל חדר וחדר במקווה, המערכת מאפשרת בזמן אמת לתת אינדיקציה על צורכי הלקוחה הנמצאת בתוך כל חדר.

המכלול של כל המערכות הללו מאפשר שליטה מלאה על  המקווה תוך שימוש בכלים חדשניים ומודרנים עם שימוש מינמלי בכח אדם.

את המערכת הזאת ייצרנו במקוואות רבים בארץ ובעולם ובינהם מקווה חדיסות סאטמר, מקווה דושינסקי, מקווה טהרת הבית, מקווה קמארנא, מקווה זכותא דרמא, מקווה ר' אושר, מקווה אבן העזר, מקווה פנינת חמד, מקווה מונסי ורבים נוספים.

06

תחנת סניקה - כוכב יעקב

bottom of page